Utánpótláskorú labdarúgóink közül minden korosztályunk pályára lépett az elmúlt játéknapon.

U19

2022. március 5., szombat 10:00

MLSZ REGIONÁLIS U-19 ÉSZAK-NYUGAT 18. FORDULÓ

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE – CSORNAI SE 0-3 (0-1)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Molnár Tamás (Kovács Norbert 72’) – Stefanich Gábor, Cser Rudolf, Malomsoki Milán, Vígh Botond, Hende Máté, Likerecz Botond, Kovács Ádám (Somogyi Dániel 46’), Farkas Gábor, Baán Máté, Spilenberg Márk

Edző: Iszak Gábor

„Két ellentétes félidőt játszottunk. Az elsőben többet birtokoltuk a labdát, a támadóharmadban mutatott játékunk kivételével elégedett voltam a teljesítményünkkel. A második játékrészben nem tudtunk mit kezdeni a csornaiak feltolt védekezésével. Sajnos elfáradtunk, nem volt frissítési lehetőségem, mivel vékony volt a keretünk. A második félidei játékuknak köszönhetően megérdemelt vendégsiker született.” - értékelt Iszak Gábor edző

U17

2022. március 2., szerda 17:00

MLSZ REGIONÁLIS U-17 ÉSZAK-NYUGAT 18. FORDULÓ

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE – CSORNAI SE 8-0 (4-0)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Molnár Tamás – Macoun Bence (Fekete Iván 46’), Likerecz Botond, Hende Máté, Bakucz Bende (Radványi Csongor 46’), Cser Rudolf, Vígh Botond, Körmendy Zétény (Soós Dominik 46’), Kovács Ádám, Kismarosi Gergő (Pereznyák Ádám 46’), Spilenberg Márk

Edző: Kiricsi Dániel

Gólszerzőink: Kovács Ádám (10’), Hende Máté 2 (27’, 37’), Körmendy Zétény (41’), Soós Dominik (63’), Likerecz Botond 2 (69’, 87’), Cser Rudolf (73’)

„Remek mérkőzéssel indítottuk az évet. Jól működött a letámadásunk, és a labdavesztés után a visszatámadásból a labdaszerzés. A támadáselőkészítést és abból a védelmi vonal áttörést tudtuk ma gyakorolni leginkább, ez pedig nagyon jól működött, hiszen 7-8 alkalommal vezettük ziccerben a kapusra a labdát. Gratulálok a csapatnak! Hajrá, Hali” mondta el Kiricsi Dániel

U16

VAS MEGYEI U-16 „DÉLI CSOPORT” 14. FORDULÓ

SÖPTE-GENCSAPÁTI - ZANATI SE 0-9 (0-3)

ZANATI SE: Kovács Lőrincz, Fábián Zénó, Zugonics Mátyás (Boros Ádám 46’), Büki Milán (Vizi Kornél 46’), Söptei Máté, Varga Iván, Horváth Dániel (Radványi Gergő 46’), Varga Martin, Németh Bence, Horváth Márk (Árvay Dávid 46’), Hosszu András (Bíró Ákos 46’)

Edzők: Tóth Péter, Szenczi Bence

Gólszerzőink: Fábián Zénó (19’), Hosszu András (32’), Varga Iván (45’), Radványi Gergő 2 (90’), Németh Bence (69’), Varga Martin 2 (76’, 88’)

Végig magabiztos játékkal, sok lehetőséget kialakítva arattunk megérdemelt győzelmet a szimpatikusan játszó hazai együttes ellen. Hajrá, Hali” - mondta Tóth Péter és Szenczi Bence

U16

2022. március 5., szombat 17:00

MLSZ REGIONÁLIS U16 KIEMELT NYUGAT 14. FORDULÓ

KIRÁLY SE – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2-2 (1-2)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Bíró Dávid, Vizi Kornél (Soós Dominik 68’), Wágner Áron, Horváth Márk, Árvay Dávid, Körmendy Zétény (Bakucz Bende 44’), Bíró Ákos, Hosszu András, Söptei Máté, Büki Milán, Kismarosi Gergő, Kovács Lőrincz

Gólszerzőink: Horváth Márk (30’), Körmendy Zétény (39’)

„Az első félidőben nagy mezőnyfölényben játszottunk, a lehetőségeink is megvoltak, mégis a hazai csapat szerezte meg a vezetést. A gól pár percig megzavart minket, de egy begyakorolt pontrúgásból egyenlíteni tudtunk, a szünetig pedig egy szép akcióból a vezetést is megszereztük. A második találat szerzőjét, Körmendy Zétényt ezek után sajnos le kellett cserélnem, fájlalta a kezét. Utóbb kiderült, hogy eltört. A második játékrészben a vezetés tudatában kicsit magunkra engedtük a sárgamezes fiúkat, de ennek ellenére sem forgott veszélyben a kapunk. A félidő derekán egy durva szabálytalanság után Vizi Kornélt kellett cserélnem, a térdét fájlalta, remélem nem súlyos a sérülése! A kiállítás után emberelőnyünk ellenére kapkodóvá, türelmetlenné vált a játékunk, a hazai csapat a pontrúgások felíveléséből próbált helyzetbe kerülni, de ezeket rendre hárítani tudtunk. Sőt, meccslabdáink voltak, amelyekkel le is zárhattuk volna a városi derbit, azonban ez nem sikerült. Sajnos még egy sérülés történt a csapatomban: Büki Milánt kellett segítséggel lehozni a pályáról, bízunk benne, hogy neki sem komoly a panasza. Csere nélkül játszottuk le az utolsó tíz percet, ahol egy ismételt kapu elé felívelt labdából egyenlíteni tudott a Király csapata, így döntetlennel ért véget a tavaszi első forduló. A sok átszervezés és sérülések ellenére is úgy gondolom, hogy két pontot hullajtottunk. A fiúk sokat tettek a győzelemért, de az egyéni hibákból adódó gólokat ki kell javítani, és akkor szép tavasz elé nézünk. A döntetlen ellenére elégedettek vagyunk mindenkivel, gratulálunk a játékosoknak. A sérültjeinknek mielőbbi gyógyulást kívánunk” összegzett Tóth Péter és Szenczi Bence

U15

MLSZ REGIONÁLIS U-15 KIEMELT NYUGAT 14. FORDULÓ

Gyirmót SE Győr – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1-1 (1-1)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Pikács Márk, Tóth-Szatmári Zétény (Boros Ádám 80’), Simon Mátyás, Horváth Márton (Zugonics Máté 77’), Horváth Marcell, Somfalvi Barna (Németh Bence 80’), Fekete Iván, Macoun Bence, Pál Levente, Győre Noel (Hári Kevin 51’), Öhlhorn Csongor (Horváth Dániel 51’)

Edző: Petrovics Balázs

Gólszerzőnk: Horváth Márton (40’)

„Jól kezdtük a mérkőzést, mi birtokoltuk a labdát, az ellenfél csak kontrákból volt veszélyes. Egy ilyen kontra után, büntetőből szerezte meg a vezetést a hazai csapat. Nem fogta meg a játékosokat a bekapott gól, inkább még nagyobb nyomást helyeztünk az ellenfélre. Jó volt látni, hogy mindenre jól reagált a csapatom. A feltolt letámadás ellen is, és a visszaállt védekezésre is volt válaszunk. Egy jobb oldali bontás után az ellenkező oldalon ziccerben találta meg a labda a jó ütemben mélységbe induló támadót, és ezzel a félidő végén sikerült kiegyenlítenünk. A második félidő is inkább a mi irányításunk alatt folyt. Volt egy 15 perces periódus, amikor nagy lehetőségeink voltak a mérkőzés eldöntésére, a végére azonban mindkét csapat elkészült az erejével. Egy színvonalas, jó iramú mérkőzést játszottunk! A játékot végig irányítottuk, türelmesek voltunk a támadásaink előkészítésében, de a védelmi vonal áttörésénél hiba csúszott az utolsó passzokba, ezeket gyakorolni fogjuk. Gratulálok a Gyirmótnak! Az én csapatomra pedig nagyon büszke vagyok, hogy a gondokkal teli felkészülés után ilyen teljesítményt nyújtott. Hajrá, Hali!”értékelt Petrovics Balázs

U14

2022. március 6., szombat 10:00

MLSZ REGIONÁLIS U-14 ÉSZAK-NYUGAT 18. FORDULÓ

CSORNAI SE – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1-5 (0-3)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Dihen Levente (Andor Olivér 61’) - Sánta Lajos (Víg-Tamás Csanád 61’), Horváth Áron, Hujber Dominik, Hári Kevin, Spanyó Álmos, Somfalvi Barna (Németh Nándor 41’), Tóth-Szatmári Zétény (Öhlhorn Csongor 41’), Halmosi Roland, Kápolnási Botond, Neczpál Milán

Edzők: Neczpál Gábor, Németh Zoltán

Gólszerzőink: Tóth-Szatmári Zétény 2 (13’, 22’), Hári Kevin 2 (32’, 80’), Öhlhorn Csongor (78’)

„Bajnokságunk harmadik helyezettjének vendégei voltunk. A mérkőzés kezdetétől nyomást gyakoroltunk ellenfelünkre, az első félidőben hibára tudtuk kényszeríteni riválisunkat, letámadásunk jól működött, fölényünket pedig sikerült gólokra váltanunk. A második félidőben egy 15 perces rövidzárlatunkat ellenfelünk góllal büntette. A mérkőzés hátralévő szakaszában azonban sikerült rendezni sorainkat, és újabb gólokat szereztünk. Magabiztos győzelmet arattunk, és ezzel megerősítettük a tabellán a második helyünket. Tudjuk, hogy az eredmény az utánpótlás-labdarúgásban nem elsődleges, sokkal fontosabb a gyerekek folyamatos fejlődése. Szép volt, fiúk! Hajrá, Hali”összegzett Neczpál Gábor és Németh Zoltán

U13

MLSZ REGIONÁLIS U13 NYUGAT 22. FORDULÓ

HÉVÍZ SK – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4-2 (1-1)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Balogh Barnabás, Horváth Ágoston, Horváth Milán, Angler Benett, Károlyi Levente, Hende Mátyás, Nagy-Foki Bence, Churchward Sámuel, Kránitz Balázs, Kónya Attila, Németh Csongor, Szekér Bence, Horváth-Sipőcz Barnabás, Kálmán Balázs, Víg-Tamás Csanád

Edző: Nagy Sándor

Gólszerzőink: Kránitz Balázs (4’), Horváth Milán (70’)

„Jól kezdtük a mérkőzést, többet birtokoltuk az első 20 percben a labdát, egy formás támadás végén pedig megszereztük a vezetést. A második és harmadik 20 percben érthetetlenül szétesett a játékunk. Az utolsó etapban mindent megpróbáltunk, de csak a szépítésre futotta. Összességében megérdemelten nyert ellenfelünk, jobban akarták a győzelmet. Dolgozunk tovább!”mondta Nagy Sándor