NB III.-as labdarúgócsapatunk hazai pályán szenvedett 2–1-es vereséget a III. KER. TVE ellen. Sűrű kéthetes programunk zárófelvonásának első félidejében három perc leforgása alatt kétgólos hátrányba kerültünk, a második játékrészben Szenczi Bence találata végül csak a szépítésre volt elegendő.

Felnőtt futballistáink erőltetett menetük utolsó párharcán a III. KER. TVE. gárdáját fogadták a Haladás Sporttelepen, 12 nap alatt a negyedik összecsapás várt csapatunkra a bajnokság 6. fordulójának mérkőzésén.

„Az első játékrészben átadtuk a kezdeményezést riválisunknak, bízva abban, hogy egy "játszós" csapat, és nem ívelgetések és hosszú indítások ellen kell megtalálnunk az ellenszert. Nem így történt, ezért a védekezésben voltak hibáink, nem voltak megfelelőek a távolságok a védőink között. A tervezettől eltérően nem előre, hanem a szélső támadóink is hátrafelé kényszerültek védekezni. Ezen hibák ellenére is nekünk volt ziccerünk a vezetéshez, ami sajnos kimaradt. Ráadásul egy büntetőből a III. ker. jutott előnyhöz, ez megzavarta a csapatot, és megint nem tudtunk levédekezni egy indítást. Három perc alatt kaptunk két gólt, de az is fájó, hogy a játékunkon sem tudtunk változtatni, gyenge félidőt produkáltunk. A második etapban több játékos is más feladatkört kapott, és egy sokkal agresszívebb, támadóbb futballra kértem a fiúkat. Olyan változáson ment át csapat, hogy sorra dolgoztuk ki a helyzeteket. 5-6 kimondott ziccerig jutottunk, ebből csak egyet tudtunk kihasználni, így nem sikerült fordítani. Bosszús és dühös vagyok, mert ma pontokat veszítettünk. Valaki azt mondta, hogy "a tabella jelenlegi állása még nem mérvadó és nem tükrözi hűen az erőviszonyokat". Ez tegnap akár igazzá is válhatott volna. Sajnáljuk az első félidőt. A második ellenben teljesen rendben lehetett volna, ha akár csak a legnagyobb helyzeteinket kihasználjuk. A jó hír azonban, hogy jövő héten csak egy meccsünk lesz!” - értékelt a mérkőzést követően Szenczi Imre

A forduló többi mérkőzésének eredménye: itt

A 7. forduló mérkőzése szeptember 9-én, szombaton 11 órakor az ETO Akadémia otthonában vár csapatunkra.