Küzdelmes mérkőzéseken maradtak alul a felső-házi rájátszásban másodosztályú női röplabdásaink. Előbb a kiválóan játszó Szolnokot fogadtuk a Haladás Sportcsarnokban, majd a TRSE volt a házigazdánk.

2024. február 10., szombat 18:00

Nemzeti Bajnokság II. osztálya / Női NB II. Felsőház Rájátszás

SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS – Szolnoki Sportcentrum 1–3 (25–22; 21–25; 14–25, 21–25)

„Jó játékkal, bátran kezdtük a mérkőzést, aminek eredményeként sikerült az első játszmát megnyernünk. Aztán sajnos a második szett elejétől nagy hátrányba kerültünk, amelyből nem sikerült felállnunk. Ellenfelünk kiválóan használta ki megingásainkat és fordította meg a mérkőzés állását. A negyedik játszmában magunkra találtunk, annak elveszítése miatt lehet egy kis hiányérzetük. Összességében a csapat megtett mindent a győzelemért. Ma ez egy szoros meccsre volt elég a kiválóan játszó Szolnok ellenében – nyilatkozta Dr. Mucsi Péter vezetőedző a mérkőzés után.

HALADÁS VSE: Körösi Zorka, Tóth Bíborka, Marton Gabriella, Horváth Barbara, Németh Anna, Rudolf Larissza; liberó: Varga Nóra, Ragasits Lili; Bánfi Nóra, Kocsis Dorka, Dabronkai Emese, Avas Viktória

Vezetőedző: Dr. Mucsi Péter

2024. február 17., szombat 18:00

TRSE – SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS  3–0 (25–14; 25–15; 25–13)

HALADÁS VSE: Körösi Zorka, Tóth Bíborka, Héjj Lotti, Marton Gabriella, Horváth Barbara, Németh Anna; liberó: Varga Nóra, Ragasits Lili; Bánfi Nóra, Kocsis Dorka, Rudolf Larissza

A következő fordulóban, február 24-én szombaton 18 órakor a Jászberény érkezik Dr. Mucsi Péter együtteséhez.