Másodosztályú futsalosaink igazi gólparádét rendeztek Tolnában, 12–3-ra múlták felül a hazaiakat a bajnokság 4. fordulójában. Csapatkapitányunk, Vidák Balázs hatszor volt eredményes, Knizs Olivér háromszor talált be, Volner Bence duplázott, valamint Dobos Dávid is feliratkozott a góllövők listájára.

Sziffer András vezetőedző: „Nem is kezdhettünk volna jobban, hiszen már a hatodik percben három góllal vezettünk. Látható volt, hogy a vendéglátók nem találják az ellenszerét az agresszív letámadásos játékunknak, amely a 11. percben újabb találatot eredményezett (0-4). A félidő hajrája gólváltásokkal telt, a Mözs két találatára hárommal válaszoltunk, így megnyugtató előnnyel mehettünk a pihenőre. A második játékrészből még egy perc sem telt el, amikor tovább növeltük vezetésünket, ezt nehezen viselték a hazaiak, sokszor a durvaságig elmenve próbáltak elégtételt venni játékosainkon. Azonban ez sem törte meg fiataljaink lendületét, fölényünket kiválóan használtuk ki, és egészen 12 találatig meg sem álltunk. Egy gólgazdag mérkőzésen sikerült megszereznünk az idei első győzelmünket. Örülök, hogy senki sem sérült meg, mert a hazaiak mindent megtettek annak érdekében, hogy ez ne így legyen. A mérkőzés összképe alapján megérdemelt a magabiztos győzelmünk. Kiemelném, hogy ismét bemutatkozhatott az NB II.-es csapatunkban egy tehetséges fiatal játékos, Körmendy Gábor, aki remek teljesítménnyel segítette játékunkat. Gratulálok a fiúknak!”

Az NB II.-es bajnokság 5. fordulójában a Mad Dogs Futsal együttesét fogadjuk a Haladás Sportkomplexumban szeptember 26-án 20 óra 45 perckor.

FÉRFI FUTSAL NB II. NYUGATI CSOPORT 4. FORDULÓ

2022. szeptember 19., hétfő 19:30

2F-BAU TOLNA-MÖZS – HALADÁS VSE II. 3-12 (2-7)

HALADÁS VSE II.: Németh Krisztián – Vidák Balázs, Knizs Olivér, Dobos Dávid, Puhr Bálint, Soronics Gergő, Körmendy Gábor, Dobány Patrick, Volner Bence, Sodics Ádám

Vezetőedző: Sziffer András

2F-BAU TOLNA-MÖZS: Fazekas Tamás – Fürst József, Schrenk Ákos, Vadas Balázs, Sára Patrik, Merkl Dániel, Paksi Dániel, Kneller Balázs, Gödör Milán, Dudoma Krisztián

Gólszerzők: Paksi Dániel 2 (16’, 33’), Vadas Balázs (18’), ill. Knizs Olivér 3 (4’, 20’, 25’), Volner Bence 2 (5’, 19’), Vidák Balázs 6 (6’, 11’, 16’, 21’, 28’, 37’), Dobos Dávid (40’)