NB II.-es futsalcsapatunk 8–4-re győzte le a Tihanyi FC együttesét a Haladás Sportcsarnokban. Novák Dániel találatával és Henrique Diniz duplájával egygólos előnnyel zártuk az első játékrészt. A második etapban Volner Bence kétszer volt eredményes, Henrique Diniz háromra növelte góljainak számát, valamint Vincze Bálint és Kiss Patrik is betalált.

Másodosztályú futsalosaink az első győzelmüket követően négy nappal már ismét hazai pályán mérkőztek, a Tihanyi FC együttese látogatott Szombathelyre.

Sziffer András vezetőedző: „Az egész mérkőzésen a mi akaratunk érvényesült, habár nem kezdtünk jól, mert kétszer is megszerezte a vezetést a vendégcsapat, de még az első félidő végén sikerült megfordítanunk az állást, így egygólos előnnyel mehettünk a pihenőre. A második játékrész elején gyors gólváltás történt, először jött a mi gólunk amire rögtön válaszolt a Tihany, majd a 31. perctől a 37. percig háromszor is “mattoltuk” az ellenfelet, majd rögtön szépített a Tihany, de erre is volt válaszunk Kiss Patrik révén a 38. percben, ami egyben a végeredményt is jelentette (8-4). Második győzelmünk volt ez a héten, aminek nagyon örülök, mert biztos, hogy jót tesz a játékosok önbizalmának. Erre szükségünk is lesz a következő mérkőzésen a Dunaújváros ellen. Domináltunk, sok lehetőséget alakítottunk ki, szép gólokat szerezve tartottuk itthon a három pontot teljesen megérdemelten. Külön öröm számunkra, hogy két fiatal játékosunk bemutatkozhatott az NB II-es csapatunkban: Őri Dávid kapusunk, valamint Ujhelyi Barna. Sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban is!”

A következő forduló a Dunaújváros Futsal otthonában vár ránk október 6-án 19 órakor.

2023. szeptember 29. 18:15

FÉRFI FUTSAL NB II. NYUGATI CSOPORT 4. FORDULÓ

Haladás VSE II. – Tihanyi FC 8-4 (3-2)

Haladás VSE II.: Győrfy Balázs – Vidák Balázs, Volner Bence, Henrique Diniz, Kiss Patrik, Őri Dávid, Vincze Bálint, Novák Dániel, Dobos Dávid, Ujhelyi Barna

Vezetőedző: Sziffer András

Tihanyi FC: Ágos Martin – Dévényi Márk, Fehér Dávid, Horváth Botond, Szücs Máté, László Gábor, Kovács Ádám, Rusvai László, Rusvai György

Gólszerzők: Novák Dániel (71), Henrique Diniz 3 (17’, 18’, 32’), Volner Bence 2 (22’, 36’), Vincze Bálint (31’), Kiss Patrik (38’) ill., Szücs Máté 2 (2’, 22’), Rusvai György 2 (7’, 36’)

Sárga lap: Győrfy Balázs (24’), Horváth Botond (36’)