Másodosztályú futsalcsapatunk 5–2-re múlta felül hazai környezetben az éllovas UTE gárdáját. A tabella első helyét is érő győzelemből Volner Bence három találattal vette ki a részét, mellette Knizs Olivér és Kiss Patrik is bevette az újpesti kaput.

NB II.-es futsalcsapatunk az éllovas UTE együttesét fogadta a 6. bajnoki fordulón a Haladás Sportkomplexumban.

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidőben a jó védekezésünk mellett sok helyzetet alakítottunk ki, amelyekből kétszer is eredményesek tudtunk lenni. Előbb Volner Bence, majd Knizs Olivér talált a kapuba, amire némileg váratlanul az etap utolsó percében a vendégek válaszoltak. A második játékrészben is a mi akaratunk érvényesült, ami gólokban is megmutatkozott, a 34. percben már négy volt az előnyünk. Volner Bence kétszer mattolta riválisunk hálóőrét, valamint Kiss Patrik is betalált. A folytatásban letámadással és emberfölényes (5 a 4) játékkal is próbára tett minket az UTE, ez a 38. minutumban a szépítést jelentő találatot ért számukra, így 5–2-es győzelmünkkel ért véget a találkozó. Örülök, hogy nemcsak eredményesen, hanem jól is játszottunk, amihez gratulálok a játékosoknak!”

A következő játéknapon a MAD DOGS-VIADUKT SE érkezik november 6-án, hétfőn 18 óra 15 perckor a Haladás Sportcsarnokba.

2023. október 13., péntek 18:15

FÉRFI FUTSAL NB II. NYUGATI CSOPORT 6. FORDULÓ

Haladás VSE II. – UTE 5-2 (2-1)

Haladás VSE II.: Győrfy Balázs – Novák Dániel, Vidák Balázs, Volner Bence, Dobos Dávid, Őri Dávid, Knizs Olivér, Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Vatamaniuc-Bartha Dávid, Dobány Patrick

Vezetőedző: Sziffer András

UTE: Kövesfalvy Krisztián – Csernay Dávid, Medveczki Máté, Szűcs Attila, Czerman Márk, Trauber Martin, Oliviera De Farias Joao Victor, Zádor Zsombor, Mészáros Tibor, Torda Patrik, Dobos Dávid, Csegedi Csaba, Sárosi Roland

Vezetőedző: Szűcs Attila

Gólszerzők: Volner Bence 3 (10’, 27’, 28’), Knizs Olivér (13’), Kiss Patrik (34’), ill. Czerman Márk (19’), Medveczki Máté (38’)

Sárga lap: Vatamaniuc-Bartha Dávid (26’), Torda Patrik (36’)