U20-asaink 8–5-re, míg U17-eseink 7–3-ra maradtak alul az ELTE-BEAC otthonában. U15-ös fiataljaink felemás mérleggel vették az elmúlt játéknap akadályait, U13-asaink számára pedig felkészülési tornát rendezett Vidák Balázs a sárvári Foci FC és az osztrák Ratzersdorf csapataival.

U20

2023. január 22., vasárnap 13:00

MLSZ Országos Futsal U20 12. forduló

ELTE-BEAC – HALADÁS VSE 8-5 (2-1)

ELTE-BEAC: Juhász Jenő – Deák Botond, Baba Lionel, Szokoli Milán, Szücs Huba, Egyed Gábor, Jakab Tibor, Kralicsek Bence

Edző: Sohár Zoltán

HALADÁS VSE: Győrfy Balázs – Kiss Patrik, Körmendy Gábor, Kárász Noel, Knizs Olivér, Puhr Bálint, Novák Dániel, Sodics Ádám

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Deák Botond 2 (13’, 19’), Jakab Tibor 2 (23’, 25’), Szücs Huba 2 (26’, 31’), Baba Lionel (29’) ill., 2 (5’, 27’), Novák Dániel (27’), Knizs Olivér 2 (30’, 37’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, az első felében a mi akaratunk érvényesült, ami gólban is megmutatkozott. Majd a hazaiak percei következtek, akik remekül használták ki a védekezésbeli megingásainkat, és szereztek két gólt, amivel fordítottak, és beállították a félidei eredményt (2-1). A második játékrészben hamar elhúzott az ELTE (26. perc 5-1), ezt követően ismét megélénkültünk, és kétszer is betaláltunk, 5-3-ra zárkóztunk. Az utolsó 10 minutumban felváltva estek a találatok, végül háromgólos vereséget szenvedtünk (8-5). A második félidőben végig hátrányban voltunk, ezért sokat kockáztattunk, megvoltak a helyzeteink, öt gólt is szereztünk, viszont a hazai csapat remekül kontrázott a biztos vezetésük tudatában, ezzel meg is pecsételték a sorsunkat, megérdemelten nyerték meg a mérkőzést!”

U17

2023. január 22., vasárnap 12:45

MLSZ Országos Futsal U17 12. forduló

ELTE-BEAC – HALADÁS VSE 7-3 (2-2)

ELTE-BEAC: Kis Barnabás – Gáspár Dávid, Sohár Balázs, Ledniczky Zalán, Miskolczi Domonkos, Béres László, Nagymáté Farkas, Farkas Balázs, Vermes Vince

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Kovácsics Richárd, Lajos Dávid, Tóth-Szatmári Zétény, Varga Mátyás, Bognár Botond, Vajda Dávid, Kiss Márton, Horváth Mátyás, Ujhelyi Barna, Bauer Marcell, Bozzay Márton, Böröcz Marcell, Nagy Barnabás

Gólszerzők: Gáspár Dávid (8’), Sohár Balázs 3 (19’, 25’, 26’), Farkas Balázs 2 (25’, 35’), Miskolczi Domonkos (40’) ill., Lajos Dávid (2’), Horváth Mátyás (18’), Lajos Dávid (33’)

Sziffer András vezetőedző: „A bajnokság élvonalába tartozó ELTE ellen az első félidőben még remekül tartottuk magunkat (2-2), sőt remekül kezdtük a másodikat is, mert a játékrész elején három hatalmas helyzetünk volt. Ezeket sajnos nem sikerült gólra váltanunk, viszont öt perc elteltével a hazaiak az első lehetőségükből gólt szereztek, ami demoralizálta csapatunkat, és mire feleszméltünk volna még egy percen bélül kétszer is mattolt minket a vendéglátó (25. perc 5-2). Innen nem volt visszaút, habár Lajos Dávid még a 33. minutumban szépített (5-3), de a végére a lendületben maradó riválisunk még kétszer betalált (7-3). Egy remek képességű csapattól kaptunk ki, akik a játék minden elemében felülmúltak minket, így teljesen megérdemelt ilyen különbségben is a győzelmük!”

U15

2023. január 22., vasárnap 11:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 2. FORDULÓ

Táplán SE – HALADÁS VSE „A” 3-4 (2-1)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Bognár Botond – Naisz Ádám, Szekér Milán, Vessző Botond, Abért Armand, Dömötör József, Mikos Máté, Kovács Marcell, Paukovits Márton

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőink: Szekér Milán (4’), Vessző Botond 2 (40’, 43’), Paukovits Márton (55’)

Vidák Balázs: „Sajnos nagyon rossz napot fogtunk ki, mind védekezésben, mind támadásban fásultan játszottunk. A győzelemnek örülünk, a mutatott játék hagy maga után kivetnivalót, dolgozzunk tovább, hogy kijavítsuk a játékunk!”

2023. január 22., vasárnap 12:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 15. FORDULÓ

HALADÁS VSE „B” – LURKÓ UFC 0-7 (0-4)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron, Horváth Ádám, Horváth Balázs, Horváth Ákos, Varga Jenő, Tóth Gábor, Prodán Dorián, Kajcsos Dániel

Vidák Balázs:A játék minden elemében jobb volt az ellenfél,csak perceink voltak elfogadhatoak!!

U13

U13-as korosztályunk számára háromcsapatos tornát rendezett egyesületünk a Haladás Sportkomplexumban. A sárvári Foci FC és az osztrák Ratzersdorf fogadta el meghívásunkat. Honi riválisát 10–0-ra győzték le fiataljaink, míg ausztriai vetélytársukkal 2–2-es döntetlent játszottak.

Vidák Balázs: „Gratulálok a gyerekeknek, két jó csapat ellen játszottunk, végig fegyelmezettek voltunk, sok dolgot viszont láttam az edzésen gyakoroltakból, dolgozunk tovább, hogy a felső-ház következő fordulójában is sikeresek legyünk!