Hazai környezetben mérkőztek legidősebb utánpótlás-korosztályaink a TFSE-11Teamsport ellen. U19-es futsalosainkat 8–3-ra múlta felül a fővárosi gárda, U17-eseink ellenben fölényes győzelmet arattak. Utóbbi párharcon Horváth Mátyás egymaga négyszer vette be riválisunk hálóját.

U19

2023. október 8., vasárnap 13:45

MLSZ Országos Futsal U19 4. forduló

Haladás VSE – TFSE-11TEAMSPORTS 3-8 (3-5)

HALADÁS VSE: Őri Dávid – Vincze Bálint, Körmendy Gábor, Vajda Dávid, Kiss Patrik, Győrfy Balázs, Novák Dániel, Ujhelyi Barna, Varga Bence, Kiss Márton, Varga Mátyás, Szalóki-Varsányi Bendegúz

Edző: Sziffer András

TFSE-11TEAMSPORTS: Bálint Máté – Takács Gergely, Bagoly Barnabás, Barna Tamás, Gömöri Csongor, Banai Gergely, Jusztin Kevin, Csisnier Botond, Pereszlényi Péter

Edző: Csernai Gábor

Gólszerzők: Novák Dániel (1’), Varga Mátyás (4’), Vincze Bálint (18’), ill. Csisnier Botond 3 (1’, 8’, 40’), Pereszlényi Péter (6’), Vincze Bálint (11’ ÖG), Takács Gergely 2 (12’, 30’), Bagoly Barnabás (29’)

Sárga lap: Őri Dávid (12’), Jusztin Kevin (13’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (14’), Varga Mátyás (36’)

Sziffer András: „A mai mérkőzést megérdemelten nyerte a vendégcsapat. Sajnos nem voltunk egy súlycsoportban, a játék minden elemében fölénk nőtt a TFSE. A kiábrándító, akaratgyenge játék, harmatgyenge teljesítménnyel párosulva, nem is hozhatott más eredményt!”

U17

2023. október 8., vasárnap 12:00

Haladás VSE – TFSE-11TEAMSPORTS 7-2 (3-2)

Haladás VSE: Rosta Dániel – Ódor Krisztián, Bauer Marcell, Horváth Mátyás, Nagy Barnabás, Bognár Botond, Szekér Milán, Horváth Ádám, Ávár Dominik, Naisz Ádám, Gadó Dominik

TFSE-11TEAMSPORTS: Banai Gergely – Vajda Nándor, Zsíros Norbert, Kozsik Márton, Nagy Dominik, Zámbó Zsombor, Milavecz Dániel, Kormos Gábor, Molnár Zoltán

Gólszerzők: Ódor Krisztián (7’), Horváth Mátyás 4 (14’, 15’, 33’, 34’), Ávár Dominik (29’), Molnár Zoltán (36’ ÖG)

Sárga lap: Ódor Krisztián (13’), Nagy Dominik (28’), Milavecz Dániel (31’)

Sziffer András: „Ódor Dorián találatával szereztük meg a vezetéshez a 7. percben, melyre rögtön jött a válasz ellenfelünktől. Majd a hatperces gólcsendet Horváth Mátyás törte meg, aki egy minutumon belül kétszer is eredményes volt, ám erre is volt egy felelete a TFSE-nek, kialakítva a 3-2-es félidei eredményt. A második félidő derekán Ávár Dominik szép emelésével növeltük vezetésünket (4-2), majd Horváth Mátyás négyre növelte góljainak számát (6–2). A végjátékban magabiztos előnyünket növeltük még egy öngólt követően, ami egyben a végeredményt is jelentette (7-2). A mindenek feletti győzni akarás eredménye ez a szép siker, amihez gratulálok minden játékosnak!”