Az ELTE-BEAC otthonában U19-es futsalcsapatunk 9–5-ös, U17-es együttesünk pedig 7–2-es vereséget szenvedett. Előbbi futsalosaink az első, míg utóbbiak a második félidőben voltak partiban a hazaiakkal.

U19

2023.október 29., vasárnap 15:45

MLSZ Országos Futsal U19 6. forduló

ELTE-BEAC – HALADÁS VSE 9–5 (4–3)

ELTE-BEAC: Kisdi Emánuel – Szili Zsombor, Deák Botond, Koltai Marcell, Sohár Balázs, Molnár Adrián, Samson Ábris, Bogdál Ágoston, Módos Mihály

Edző: Sohár Zoltán

HALADÁS VSE: Győrfy Balázs – Szalóki-Varsányi Bendegúz, Vincze Bálint, Dobos Dávid, Vajda Dávid, Novák Dániel, Kiss Márton, Ujhelyi Barna

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Samson Ábris 4 (11’, 19’, 32’, 40’), Szili Zsombor 2 (10’, 39’), Deák Botond (15’), Koltai Marcell (26’), Sohár Balázs (33’), ill. Vincze Bálint (9’), Vajda Dávid (18.), Dobos Dávid (20’), Győrfy Balázs (37’), Kiss Márton (40’)

Sziffer András: „Az elsőjátékrész feléig működött a védekezésünk, a vezetést is megszereztük, majd ezt követően érthetetlen védekezési hibákat vétettünk, amiből háromszor is betalált a mezőnyben jobban játszó ellenfél, így a 15. percben 3–1 volt a javukra. Ezt követően felváltva estek a gólok, mi kétszer, míg az ELTE egyszer talált be, ami a félidei eredményt is jelentette (4–3). A második etap egyértelműen a vendéglátóké volt, akik a minőségi fölényüket gólokban is megmutatták. Nekünk az utolsó három percben sikerült kétszer betalálnunk, ami a szorosabbnak tűnő eredményhez volt csak elegendő (9–5). 20 percen át bírtuk a nyomást, ekkor még sikerült partiban lenni a hazaiakkal, viszont a második felvonásban kijött a minőségi fölénye riválisunknak, így teljesen megérdemelten győztek”

U17

2023. október 29., vasárnap 14:00

MLSZ Országos Futsal U17 6. forduló

ELTE-BEAC – HALADÁS VSE 7–2 (5–1)

ELTE-BEAC: Kis Barnabás – Németh Konrád, Májer Botond, Gáspár Dávid, Garamszegi-Géczy Ármin, Nagymáté Farkas, Vermes Vince, Varga Zalán, Győrfi Benjámin

HALADÁS VSE: Bognár Botond – Ódor Krisztián, Horváth Márton, Bauer Marcell, Horváth Mátyás, Ávár Dominik, Gadó Dominik, Rosta Dániel

Gólszerzők: Gáspár Dávid 3 (4’, 17’, 20’), Garamszegi-Gréczy Ármin 2 (17’, 23’), Németh Konrád (11’), Vermes Vince (28’), ill. Horváth Mátyás 2 (6’, 22’)

Sziffer András: „A mérkőzést megelőzően a két csapat tabellán elfoglalt helyezése alapján azt gondolhattuk volna, hogy lesz esélyünk az ELTE otthonában, de a mérkőzés nem ezt igazolta, mert a hazaiak – főleg az első félidőben – leiskoláztak minket. A másodikban egy jobb arcunkat mutattuk, így kiegyenlítettebbé tudtuk tenni a játékot. Ekkor már több helyzetet is sikerült teremtenünk, és a védekezésünk is feljavult, de így sem tudtuk elkerülni a súlyos vereséget. Összességében ilyen mértékben is megérdemelten nyert az ELTE.   Nagyon kevés dolgot láttam vissza a korábban gyakorolt dolgokból, ennek pedig nem is lehetett más az eredménye, mint egy súlyos vereség. A második etap már jobb volt, de ez is messze volt az elvárttól. A lényegesen jobb csapat megérdemelten nyert!”