Utánpótlás-futsalcsapataink közül U19-eseink 6–1-es vereséget szenvedtek a veszprémiektől, míg U17-eseink 6–3-ra legyőzték a Balaton Bútor Szilágyi gárdáját a Haladás Sportcsarnokban. U15-ös együtteseink is pályára léptek a bajnokságban: „A” csapatunk 3–2-re alulmaradt a Lukácsházával szemben, a „B” viszont 5–2-re verte a Kőszegi Lóránt SE legénységét.

U19

2023. november 25., szombat 13:45

MLSZ Országos Futsal U19 9. forduló

Haladás VSE – Balaton Bútor Szilágyi 1–6 (0–3)

Haladás VSE: Győrfy Balázs – Vincze Bálint, Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Dobos Dávid, Vajda Dávid, Őri Dávid, Kiss Márton, Sodics Ádám, Novák Dániel, Szalóki-Varsányi Bendegúz

Edző: Sziffer András

Balaton Bútor Szilágyi: Koncsol Norbert – Schalbert Dominik, Molnár Dániel, Bognár Martin, Lengyel Máté, Őri Bálint, Ódor Balázs, Tóth Benedek, Meczner Boldizsár, Varga Milán, Juhász Viktor, Bognár Patrik

Edző: Németh Gábor

Gólszerzők: Vincze Bálint (38’), ill. Bognár Patrik 3 (3’, 15’, 28’), Varga Milán (5’), Meczner Boldizsár (38’), Molnár Dániel (40’)

Sziffer András: „Akaratgyenge, hitehagyott játékot produkáltunk, erre még az sem lehet mentség, hogy előző nap a többség az NB II.-es csapatban szerepelt. A Veszprém bizonyította, hogy sok tehetséges fiatallal rendelkezik, akik érvényesítették a papírformát. A minőségi fölénye a vendégeknek gólokban is megmutatkozott, ilyen mértékben is megérdemelték a győzelmet. A mai mérkőzésen nagy volt a különbség a két csapat között, így csak gratulálhatunk riválisunknak!”

U17

2023. november 25., szombat 11:30

MLSZ Országos Futsal U17 9. forduló

Haladás VSE – Balaton Bútor Szilágyi 6–3 (0–1)

Haladás VSE: Rosta Dániel – Ódor Krisztián, Varga Mátyás, Bauer Marcell, Horváth Mátyás, Tóth Péter, Szekér Milán, Nagy Barnabás, Gadó Dominik

Balaton Bútor Szilágyi: Kozma Kende – Virágh Patrik, Vér Dávid, Takács Péter, Pálfi Roland, Balogh Attila, Ihász Olivér, Lunka Ádám, Osvald Benedek, Lunka András

Edzők: Németh Gábor, Weisz Zoltán

Gólszerzők: Varga Mátyás 2 (25’, 36’), Bauer Marcell (31’), Nagy Barnabás (32’), Gadó Domink (37’), Horváth Mátyás (39’) ill. Balogh Attila 2 (6’, 28’), Vér Dávid (39’)

Sziffer András: „Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei, viszont gólt csak a vendégeknek sikerült szerezniük, így ők mehettek 1–0-s előnnyel a pihenőre. Szünet után sikerült egyenlítenünk, majd először mi, két perccel később a bakonyiak fogyatkoztak meg egy-egy piros lapot követően. Az emberelőnyt mind a két együttes gólra váltotta, így a 31. percben 2–2 volt az állás. A folytatás a mieinknek sikerült jobban, mert ezt követően négyszer is eredményesek tudtunk lenni, amire csak egyszer válaszolt ellenfelünk, így kialakítva a 6–3-as végeredményt. Maximális fegyelemmel, alázattal, nagy akarattal játszott a csapat, ami szép gólokkal párosult, így egy nehéz mérkőzést sikerült abszolválnunk, amihez jár mindenkinek a gratuláció!”

U15

2023. november 26., vasárnap 11:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 3. forduló

SCHOTT Lukácsháza SE. – Haladás VSE „A” 3–2 (2–1)

Haladás VSE „A”: Horváth Áron – Molnár Ákos, Molnár Ábel, Horváth Ákos, Horváth Balázs, Imre Patrik, Rózsa Áron, Kutasy Gordon, Szalay Kevin, Gellén Ádám, Libricz Bence

Edző: Vidák Balázs

Gólszerzőink: Molnár Ákos (19’), Molnár Ábel (41’)

Vidák Balázs: Az ellenfél kapusának az eszén nem tudtunk ma túljárni, a ziccereknél rendre rossz döntést hoztunk, és sajnos a védekezésünk sem volt ma megfelelő. Keményebben kell dolgoznunk az edzéseken, hogy az ilyen mérkőzéseket meg tudjuk nyerni!”

2023. november 26., vasárnap 13:00

Kőszegi Lóránt FC – Haladás VSE „B” 2–5 (2–3)

Haladás VSE „B”: Thész Barnabás – Farkas Levente, Dömötör József, Kovács Marcell, Kovács Olivér, Varga Jenő, Bognár Barnabás, Tóth Gábor, Abért Armand, Kajcsos Dániel

Gólszerzőink: Kovács Olivér 4 (1’, 22’, 37’, 48’), Kajcsos Dániel (14’)

Vidák Balázs: „Magabiztosan, fegyelmezetten, a mérkőzést végig uralva tartottuk itthon a három pontot, amihez gratulálok a fiúknak!”