Utánpótlás-futsalcsapataink közül U19-eseink és U17-eseink két nap alatt két-két mérkőzést játszott az ország túlsó felében. A mérleg egy győzelem és három vereség. U15-öseink hazai környezetben léptek pályára: az „A” 1–0-ra legyőzte a Söpte SE együttesét, a „B” viszont 3–1-re kikapott a Táplán KSK legénységétől.

U19

2023. december 2., szombat 20:00

MLSZ Országos Futsal U19 1. forduló

DEAC – Haladás VSE 2–3 (0–1)

DEAC: Gali Szabolcs – Varga Zoltán, Győri Balázs, Kovács István, Szabó Rajmund, Székely Hunor, Vona Ferenc, Kopjári Soma, Tóth Csaba

Edző: Harmati Tamás

Haladás VSE: Győrfy Balázs – Vajda Dávid, Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Novák Dániel, Vincze Bálint, Ujhelyi Barna, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Őri Dávid, Sodics Ádám, Varga Bence

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Tóth Csaba (23’), Kopjári Soma (31’), ill. Vajda Dávid 2 (10’, 40’), Vincze Bálint (21’)

Sziffer András: „A hosszú utazás ellenére remek mérkőzést játszottunk a DEAC otthonában, amit nagy küzdelem, valamint sok és kemény párharc jellemzett. Az első félidő után minimális előnnyel mehettünk a pihenőre (0–1). A második felvonás elején növeltük vezetésünket, ezt követően a vendéglátók megpróbáltak nagy nyomást helyezni ránk, melyet siker is koronázott, mert a 23. és a 31. percben is betaláltak, kiegyenlítve az állást (2–2). A folytatásban mindkét csapat győzelemre játszott, ami nekünk jött össze az utolsó pillanatban Vajda Dávid jóvoltából. Ezzel megszereztük az értékes három pontot. Nagyot küzdöttünk, szép dolgokat is csináltunk, igazi csapatként győztünk egy keményen és jól játszó Debrecen ellen, amiért jár a gratuláció!”

2023. december 3., vasárnap 12:45

MLSZ Országos Futsal U19 10. forduló

Csenger Futsal – Haladás VSE 6–3 (3–3)

Csenger Futsal: Szedlacsek Gergő – Osztolykán Sándor, Jónás Gergely, Buda Zsolt, Peterman Péter, Orosz Rudolf, Gere Csaba, Becző Bálint, Pocsai Alex, Beri Bernáth

Edző: Gere László

Haladás VSE: Őri Dávid – Szalóki-Varsányi Bendegúz, Körmendy Gábor, Novák Dániel, Kiss Patrik, Győrfy Balázs, Vincze Bálint, Sodics Ádám, Ujhelyi Barna, Vajda Dávid, Varga Bence

Gólszerzők: Jónás Gergely 3 (15’, 15’, 39’), Peterman Péter 2 (16’, 24’), Becző Bálint (31’9, ill. Vincze Bálint 2 (6’, 13’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (2’)

Tóth Csaba (23’), Kopjári Soma (31’), ill. Vajda Dávid 2 (10’, 40’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (2’)

Sziffer András: „Az első félidő közepéig háromgólos előnyre tettünk szert, amit a jó helyzetkihasználásunknak és a határozott védekezésünknek köszönhettünk. Ezt követően érthetetlenül összeomlottunk: könnyelműsködésünket, határozatlanságunkat megbüntette a hazai csapat, amely két perc alatt kiegyenlített (3–3). Ez pedig a félidei eredményt is jelentette.

A szünet után már csak egy csapat volt a pályán, azok pedig a hazaiak voltak, akik felülkerekedtek rajtunk. A mieink egyre jobban fáradtak az előző napi mérkőzés hatására. Ez a hibák növekedésével, a párharcok elvesztésével járt, amit kihasználtak a hazaiak, így háromgólos győzelmet arattak, az amúgy végig kiegyenlítettnek tűnő mérkőzésen. Remek kezdés, érthetetlen összeomlás, majd nagy küzdelem jellemezte a találkozót, amelyen a hazaiak főleg a második félidőben érvényesítették a frissességüket. Ez három pontot ért a számukra.”

U17

2023. december 2., szombat 18:30

MLSZ Országos Futsal U17 1. forduló

DEAC – Haladás VSE 3–2 (1–2)

DEAC: Vaskó Gábor – Balog Olivér, Szatmári Buda, Bessenyei Marcell, Papp Zente, Karacs Deli Levente, Komádi Dominik, Gyöngyösi Zsombor, Ficsor Bálint, Barna Szabolcs, Kéki László, Szilágyi Sándor

Edző: Vass Ottó

Haladás VSE: Bognár Botond – Varga Mátyás, Bauer Marcell, Nagy Barnabás, Horváth Mátyás, Tóth Péter, Rosta Dániel, Ávár Dominik, Gadó Dominik, Horváth Márton

Gólszerzők: Kéki László (11’), Komádi Dominik (33’), Szatmári Buda (40’), ill. Varga Mátyás (19’), Horváth Mátyás (20’)

Sziffer András: „Az első fordulóból elhalasztott mérkőzést pótoltuk, amelyet nagy küzdelem jellemzett. Sokkal több helyzetet alakítottunk ki, mint a hazaiak, de ezekből összesen kettőt sikerült kihasználnunk. Ez pedig meg is bosszulta magát. Nem csak elöl hiányzott a koncentráció, hanem hátul is, ami a vereségünkhöz vezetett. Ilyen a „foci”: ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Saját magunkat vertük meg”

2023. december 3., vasárnap 11:00

MLSZ Országos Futsal U17 10. forduló

Csenger Futsal – Haladás VSE 6–4 (4–2)

Csenger Futsal: Dankó János – Henkel Bence, Mona Árpád, Tóth Zoltán, Szilágyi Hunor, Fejes Patrik, Makó Milán, Selymes Vencel, Német Renátó

Edző: Szilágyi Sándor

Haladás VSE: Bognár Botond – Gadó Dominik, Varga Mátyás, Nagy Barnabás, Horváth Mátyás, Tóth Péter, Rosta Dániel, Horváth Márton, Ávár Dominik

Gólszerzők: Fejes Patrik 2 (5’, 17’), Tóth Zoltán 2 (14’, 16’), Henkel Bence 2 (32’, 39’), ill. Nagy Barnabás 2 (27’, 31’), Gadó Dominik (20’), Mona Árpád (öngól, 1’)

Sziffer András: „Az előző napi mérkőzés utáni rövid pihenő meglátszott a két csapat között, főleg az első félidőben, amikor kétgólos előnyre tett szert a hazai gárda. A második játékrészre sokkal jobb mentalitással, koncentrációval jöttünk ki a pályára. Az emberfölényes játékunknak is köszönhetően beszorítottuk az ellenfelet, ami a félidő közepére gólokban is megmutatkozott, így sikerült a 31. percben az egalizálás. Sajnos nem sokáig örülhettünk, mert rögtön jött a válasz. Aztán ismét nekiveselkedtünk az egyenlítésnek, de újabb gólt csak a hazaiak tudtak szerezni, így kialakítva a végeredményt (6–4). Sokkal energikusabban, agilisabban játszott a vendéglátó. Náluk volt egy-két minőségibb játékos, akik hozták a számukra a mérkőzést. Az akarat megvolt, küzdöttünk, a második félidő közepére egalizáltunk is, de a végére elfogytunk, így fejet kellett hajtanunk a mai napon jobb Csenger előtt!”

U15

2023. december 02., szombat 12:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 6. forduló

Haladás VSE „A” – Söpte SE 1–0 (1–0)

Haladás VSE „A”: Molnár Ákos – Molnár Ábel, Horváth Áron, Gellén Ádám, Horváth Ákos, Kutasy Gordon, Rózsa Áron, Libricz Bence, Imre Patrik, Szalay Kevin

Edző: Vidák Balázs

Gólszerzőnk: Molnár Ákos (15’)

2023. december 02., szombat 13:00

Haladás VSE „B” – Tápláni KSK 1–3 (1–0)

Haladás VSE „B”: Thész Barnabás – Kovács Olivér, Farkas Levente, Kovács Marcell, Dömötör József, Bognár Barnabás, Tóth Gábor, Kajcsos Dániel, Abért Armand, Varga Jenő

Gólszerzőnk: Kovács Olivér (3’)

Vidák Balázs: „Mindkét csapatunk gyenge napot fogott ki. Lassan és körülményesen játszottunk. Remélem, hogy több ilyen nem lesz!”