Utánpótlás-futsalcsapataink közül minden korosztályunk pályára lépett az elmúlt játéknapon. Fiataljaink tizenegy mérkőzésének mérlege hét győzelem, négy vereség. Az U17-esek Berettyóújfaluban nyertek, míg U13-as „B” együttesünk százszázalékos 2. fordulós teljesítményükkel vívták ki felső-házi szereplésüket.

U19

2023. december 16., szombat 13:30

MLSZ Országos Futsal U19 12. forduló

MVFC Berettyóújfalu – Haladás VSE 10–2 (4–2)

MVFC Berettyóújfalu: Mező Lőrinc – Korcsmáros Bence, Erdei Szabolcs, Erdei Kristóf, Duró Dominik, Takács Balázs, Mező Szabolcs, Kovács Zsombor, Magyari Csaba

Edző: Szitkó Róbert

Haladás VSE: Őri Dávid – Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Vajda Dávid, Novák Dániel, Győrfy Balázs, Kiss Márton, Ujhelyi Barna, Varga Bence, Sodics Ádám, Szalóki-Varsányi Bendegúz

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Erdei Szabolcs 4 (1’, 21’, 29’, 35’), Vajda Dávid (öngól, 4’), Mező Szabolcs (8’), Erdei Kristóf (20’), Magyari Csaba (33’), Takács Balázs (35’), Korcsmáros Bence (40’), ill. Novák Dániel (18’, 19’)

Sziffer András: „Egy szoros első félidőt követően győzött fölényesen a hazai csapat. A mérkőzés előtt a tisztes helytállásban bízhattunk csak, mivel előző nap többen is az NB II.-es együttesünkben szerepeltek. Ráadásul a hosszú utazás, illetve a több hiányzó sem mellettünk szólt. Ettől függetlenül az első játékrészben egyenrangú ellenfelei voltunk a Berettyónak: 3–0-ról feljöttünk 3–2-re, de egy kiállítás megpecsételte a folytatásra a sorsunkat. A második felvonás csak a hazaiakról szólt, akik bizonyították, hogy a korosztály egyik legjobb csapata az övék. Egy félidőn át tartottuk magunkat, de a második 20 percre mind fizikálisan, mind mentálisan elfogytunk, így “csúnya” lett a vége. Teljesen megérdemelt az MVFC győzelme”

U17

2023. december 16., szombat 14:00

Országos Futsal U17 12. forduló

MVFC Berettyóújfalu – Haladás VSE 1–6 (0–3)

MVFC Berettyóújfalu: Blahó Örs – Nagy Zsolt, Hudák Botond, Nagy Richárd, Balogh Zoltán, Szilágyi Márton, Hajzer-Török Alex, Kapás Bence, Bakcsi Dániel

Haladás VSE: Rosta Dániel – Varga Mátyás, Bauer Marcell, Horváth Mátyás, Tóth-Szatmári Zétény, Nagy Barnabás, Gadó Dominik, Horváth Ádám

Gólszerzők: Nagy Richárd (25’), ill. Varga Mátyás 3 (7’, 23’, 37’), Gadó Dominik (19’), Nagy Barnabás (20’), Bauer Marcell (39’)

Sziffer András: „Határozott védekezésünknek, valamint gólerős játékunknak köszönhetően arattunk nagyarányú győzelmet. Már az első félidőben háromgólos előnyre tettünk szert, amit szünet után tovább tudtunk növelni, köszönhetően a jó helyzetkihasználásunknak, amivel elhoztuk az amúgy jól teljesítő Berettyó otthonából a három pontot. Igazi csapatként játszottunk, sok jó dolgot csináltunk, ami eredményes játékkal is párosult. Így értékes győzelmet arattunk, amiért jár a gratuláció minden játékosnak”

U15

2023. december 18., hétfő 17:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 11. forduló

Kőszegi Lóránt FC – Haladás VSE „A” 2–1 (1–1)

Haladás VSE „A”: Horváth Áron – Kutasy Gordon, Rózsa Áron, Molnár Ákos, Gellén Ádám, Szalay Kevin, Libricz Bence, Imre Patrik

Edző: Vidák Balázs

Gólszerzőnk: Kutasy Gordon (28’)

2023. december 18., hétfő 18:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 9. forduló

Schott Lukácsháza SE – Haladás VSE „B” 5–0 (2–0)

Haladás VSE „B”: Thész Barnabás – Farkas Levente, Kajcsos Dániel, Bognár Barnabás, Tóth Gábor, Anderkó Zalán, Mühl Márk, Kiss Benedek, Dobos Donát

Vidák Balázs: „Mindkét csapatunk tompán, fásultan játszott, így nem érdemeltünk egyik mérkőzésen sem pontot! Az U13-as játékosainknak, akik ma bemutatkoztak a csapatban, gratulálok! Jó teljesítményt nyújtottak a náluk 2-3 evvel idősebbek ellen!”

U13

2023. 12. 16., szombat 10:10

Vas Vármegyei Fiú Futsal U13 „B” csoport 2. forduló

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” Keret: Dömötör Marcell, Anderkó Zalán, Novák Benett, Pető-Bagics Barna, Vajda Olivér, Kruczler Péter, Porpáczy Barnabás, Baumann Bulcsú, Berta Gergely, Győri Barnabás

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” – Tápláni KSK 6–1

Bozsoki SE – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” 2–4

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” – Kék Sünik ULC. 8–0

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” – Grundball PFC 10–0

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „A” keret: Grasanovics Dorián, Farkas Armandó, Ványi Csaba, Mühl Márk, Dobos Donát, Mendel Mátyás, Horváth Donát, Novák Barnabás, Kiss Benedek, Hancz Gergely

Vidák Balázs: „Az első fordulóban szerzett hét pontja mellé most a második körben hibátlan teljesítménnyel rukkolt ki „B” csapatunk, mely így az első helyen végzett és a felső-házba jutott. Gratulálok a fiúknak az egész napos teljesítményhez! Végig harcosan, koncentráltan, az edzői utasításokat betartva játszottak. Megérdemelten nyertük meg a csoportot. Az „A” csapatunk most nem bajnoki meccseket játszott, hanem a Király SE együttesével vívott meg egy kiélezett, nagy iramú edzőmérkőzést. A csapatunk nagyszerű teljesítményt nyújtott, amihez gratulálok mindenkinek! A Király gárdájának pedig köszönjük, hogy elfogadták a meghívást”

U11

2023. 12. 16., szombat

Vas Vármegyei Fiú Futsal U11 „A” csoport 2. forduló

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE keret: Mendel Viktor, Rajos Ádin, Kiss Gergő, Kajcsos Barnabás, Baumann Csongor, Kárász Miron, Tóth-Szatmári Zoárd, Ványi Ádám, Vidos Ádám, Pócza-Kiss Patrik, Garamvölgyi Benett, Kovács Bence

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE – Kőszegi Lóránt FC 2-4 (0-0)

Jáki SZSE – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0-7 (0-0)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE – Lurkó UFC 8-3 (0-0)

Pálmay Tamás: „A fiatalok nagyon jól helyt álltak! Főleg annak tükrében, hogy a csapat most állt csak össze, és a legtöbb gyermek csak egy-két hete futsalozik”