Utánpótlás-futsalcsapataink közül U19-es és U17-es fiataljaink is diadalmaskodtak a Magyar Futsal Akadémia vendégeként. Előbbi 5–1-re, míg utóbbi 5–3-ra verte a dobogón helyet foglaló hazaiakat. U13-as „A” csapatunk kettő győzelemmel, egy döntetlennel, valamint egy vereséggel tudta le első felső-házi bajnoki fordulóját. „B” együttesünk viszont egy sikere mellett, háromszor vesztesen hagyta el a játékteret.

U19

2024. január 28., vasárnap 11:45

MLSZ Országos Futsal U19 15. forduló

Magyar Futsal Akadémia – Haladás VSE 1–5 (0–1)

Magyar Futsal Akadémia: Tóth Barnabás – Nguyen Nhat Duy, Módly Dominik, Vas Gergely, Bokor Gergő, Juhász János, Mácsik Konstantin, Joó Marcell, Kókai Zsolt, Weisz Gyula

Edző: Boznánszky Gábor

Haladás VSE: Rosta Dániel – Szalóki-Varsányi Bendegúz, Kiss Patrik, Dobos Dávid, Körmendy Gábor, Vincze Bálint, Novák Dániel, Sodics Ádám

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Bokor Gergő (37’), ill. Vincze Bálint 2 (6’, 35’), Sodics Ádám 2 (25’, 26’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (21’)

Sziffer András:A jelenleg dobogós ellenfelünket győztük le az otthonában, mégpedig teljesen megérdemelten, egyben revansot tudtunk venni az itthoni odavágós vereségért. A mérkőzést végéig uraltuk, jól szőttük a támadásainkat, ami az első félidőben még csak egy gólt hozott (0–1). A második felvonást gyors találattal kezdtük, majd még háromszor voltunk eredményesek, így a 35. percben 5–0 volt a javunkra. Az utolsó szó a vendéglátóké volt, akik a becsületgóljukat három perccel a lefújás előtt szerezték meg egy kontratámadásból. Ezzel alakult ki az 1–5-ös végeredményt. A szezon eddigi legjobb játékát nyújtottuk, mind védekezésben, mind pedig támadásban. Ennek az eredménye ez a nagyszerű győzelem, amiért jár a gratuláció!”

U17

2024. január 28., vasárnap 10:00

Országos Futsal U17 15. forduló

Magyar Futsal Akadémia – Haladás VSE 3–5 (0–2)

Magyar Futsal Akadémia: Jávorszky Dávid – Papp László, Andréka Kristóf,

Papp-Kálmán Farkas, Stéhli Bendegúz, András Márk, Kovács László, Molnár Ábel, Szij Szabolcs, Gajáry Gellért, Gajdos Márton, Losonczy Vilmos

Haladás VSE: Bognár Botond – Varga Mátyás, Horváth Mátyás, Kovácsics Richárd, Tóth-Szatmári Zétény, Rosta Dániel, Ódor Krisztián, Horváth Ádám, Nagy Barnabás

Gólszerzők: Andréka Kristóf (29’), Papp-Kálmán Farkas (31’), Stéhli Bendegúz (40’), ill. Tóth-Szatmári Zétény 2 (24’, 36’), Ódor Krisztián (8’), Kovács László (öngól, 16’), Kovácsics Richárd (30’)

Sziffer András:Az eddig mindössze egy vereséget szenvedő MFA otthonából meggyőző játékkal sikerült elhozni a három pontot. A mérkőzést jól kezdtük, működött a támadójátékunk, emellett keményen és határozottan védekeztünk, így nem volt meglepő a félidő végére a kétgólos előnyünk (0–2). A második játékrészben felváltva estek a gólok. A hazaiak futottak az eredmény után, nem tudtak szűkíteni a különbségen, ezért megpróbálkoztak az emberfölényes, öt a négy elleni játékkal is. Ebből többször is labdát szereztünk, de sajnos nem sikerült az üres kaput bevenni. Majd az utolsó percben még szépített a vendéglátó, ezzel alakult ki a 3–5-ös végeredmény, ami ugyan meglepetésnek tűnhet, de a látottak alapján a jobbik csapat győzött. Gratulálok a remek teljesítményéhez mindenkinek, igazi csapatmunka volt!”

U13

2024. január 28., vasárnap 12:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U13 Rájátszás „D” csoport 1. forduló

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „A”: Katona Sándor, Mühl Márk, Dobos Donát, Farkas Armandó, Ványi Csaba, Kiss Benedek, Kalmár Kornél, Hancz Gergely, Novák Barnabás, Horváth Donát, Mendel Mátyás, Bertók Tamás

Edző: Vidák Balázs

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „A” – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” 3–0

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „A” – Bozsoki SE 4–1

Sárvár FC – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „A” 3–1

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „A” – Kőszegi Lóránt FC 2–2

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B”: Dömötör Marcell, Anderkó Zalán, Győri Barnabás, Berta Gergely, Novák Benett, Pető-Bagics Barna, Szűcs Martin, Porpáczy Barnabás, Baumann Bulcsú

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” – Sárvár FC 0–4

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” – Kőszegi Lóránt FC 0–6

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE „B” – Bozsoki SE 2–1

Vidák Balázs: „Gratulálok mind a két csapatnak a felső-házba kerüléshez. Ami a mai tornát illeti: maradt bennünk hiányérzet, mivel sokszor fásultan, enerváltan játszottak a gyerekek. Ez pedig az eredményekben is megmutatkozott. Dolgozunk tovább, hogy a következő tornákon sikeresebbek legyünk. Folytatás február közepén!”