Egyszer négyet rúgtak, kétszer négyet kaptak
2011-10-09 11:07:38| Vissza
Az U16-osok ikszeltek, a legfiatalabbak kikaptak a megyei I. osztályú bajnokságban.
Haladás VSE–Vasvár VSE 4–4 (2–3)
HVSE: Horváth B. (Kajáry, 46.) - Kiss M. (Fodor, 46.), Gacs, Mészáros T. (Mészáros G., 46.), Kendik (Kudron, 46.) - Varga S. (Gyurkó, 46.), Béry, Catomio (Dancs., 46.), Zséder - Baranyai, Koltai (Kondákor, 46.)
Gólszerző: Béry (15., 1-0), Baranyai (32., 2-1), Zséder (50., 3-3), Kudron (4-3)
A meccset a Haladás kezdte jobban, de a Vasvár kétszer is tudott egyenlíteni. Iszak Sándor együttese ezután még hátrányba is került, de a meccs hajrájára sikerült újfent a maguk javára fordítani a találkozót - ám egy figyelmetlenség miatt az utolsó pillanatban két pontot veszített a Haladás VSE.
Hat meccs után négy ponttal a nyolcadik helyen áll az együttes a megyei I. osztály U-16-os déli-csoportjában.
Sárvár FC–Haladás VSE 4–0 (2–0)
HVSE: Kecskés (Papp I., 46.) - Sárvári (Gyenese, 46.), Horváth B. (Vámos, 36.), Auer, Marton - Dorner, Szekér, Vargovics, Nagy N. - Falussy (Perger, 46.), Kemény (Weisz, 46.)
A több, idősebb játékost felvonultató Sárvár fizikai fölényét nem tudta ellensúlyozni Desits Szilárd és Imre János együttese, így a fürdővárosiak megérdemelten nyertek.











