Szombathelyi Haladás Kézilabda Felnőtt NB1/B NŐI

Szakmai stáb:

Ügyvezető: Bokor Zsolt

Szakosztályvezető: Gál Sándor

Vezetőedző: Kovács László

Technikai vezető / Marketing: Takács Gergő

PR: Antal Ádám

Masszőr: Pintér Ágnes

 

Kapusok:

Márkus Dalma, Dudora Nikolett

Mezőnyjátékosok:

Császár Zsófia (csapatkapitány), Szabó Janka (csapatkapitány helyettes), Kaposvári Anita, Kiss Nóra, Hrabovszky Helga, Sebestyén Noémi, Baranyai Enikő, Gerencsér Zsófia, Halmosi Nikolett, Bolfán Nikolett, Freiberger Ivett, Guttyán Adrienn

 

 

Ifjúsági

Edző: Huszár Benjámin

Hátsó sor: Bíró Fanni, Dávid Virág, Németh Rebeka, Horváth Hanna, Nyári Luca Sára, Móricz Lili, Szár Dzsenifer, Balatoni Adél

Első sor: Doktor Patrícia, Greffer Dzsenifer, Szekeres Szederke, Horváth Alexandra,Fodor Csenge,Czeglédi Bianka,Németh Fanni,Laczó Éva,Horváth Kitti

 

Serdülő

Edző: Mátés István

Hátsó sor: Bíró Fanni, Dávid Virág, Dobos Dorka, Czeglédi Bianka, Szekeres Szederke, Móricz Lili, Szár Dzsennifer, Balatoni Adél

Első sor: Török Fanni, Huszár Dorina, Kovács Virág, Kondákor Jázmin, Söptei Letti, Lakics Eszter, Kuglics Lili, Takács Szelina

 

Kézilabda LU13

Edző: Farkas Veronika

Hátsó sor: Tömő Klaudia, Dobos Dorka, Horváth Angéla, Takács Szelina, Szalai Horváth Hanna, Bognár Klaudia

Középső sor: Borsi Fanni, Marton Petra, Breznovits Karola, Nagy Nikolett, Söptei Letti, Vida Dominika, Kondákor Jázmin

Alsó sor: Vincze Laura, Lakics Eszter, Huszár Dorina, Kovács Virág, Török Fanni, Kuglics Lili

 

Kézilabda FU12

Edző: Takács Gabriella

Felső sor: Lajtai Sebestyén(6), Sugár Bence(16), Papp Dávid, Farkas Bence, Takács Gabriella, Andrási Mátyás, Mátés Bence, Draskovics Vilmos, Draskovics Valér

Középső sor: Németh Iván, Csarnai Dániel(4),Németh Csongor(99), Turai Márton,Juhász András, Mayerhoffer Vencel,Nagy Belián, Simon Olivér

Alsó sor: Zsigmond Ádám(83), Füst Balázs, Gombos Máté, Pass Bence, Rákóczi András, Farkas László.

 

Kézilabda FU9-10

Edző: Falussyné Kertész Helga

Felső sor: Németh Márk, Kuglics Patrik, Farkas László, Mátés Bence, Rákóczi András, Kozó Flóríán, Kovács Botond, Szalay Gergő

Alsó sor: Mogyorósi Milán, Németh Marcell, Tóth Bertalan, Enger Csanád, Czövek Dániel, Varga Marcell, Tislerics Mátyás, Nagy Dénes, Molnár Zsombor

Futsal mérkőzések

hétfő, 17 február 2020
Haladás VSE 3 : 2 Debreceni Egyetemi AC
18:30
hétfő, 10 február 2020
Aramis SE 3 : 5 Haladás VSE
19:20
hétfő, 20 január 2020
Haladás VSE 5 : 2 Rubeola FC
18:30
hétfő, 13 január 2020
Nyírgyulaj KSE 0 : 3 Haladás VSE
18:00
péntek, 20 december 2019
Haladás VSE 5 : 1 Futsal Veszprém
18:30
hétfő, 16 december 2019
SG Kecskeméti Futsal 1 : 4 Haladás VSE
19:00
hétfő, 9 december 2019
Haladás VSE 10 : 0 FTC Fisher Klíma
18:30
péntek, 22 november 2019
Dunaferr DueDutrade FC 2 : 5 Haladás VSE
19:00
kedd, 19 november 2019
Haladás VSE 5 : 6 MVFC Berettyóújfalu
18:00
hétfő, 11 november 2019
Debreceni Egyetemi AC 0 : 5 Haladás VSE
18:30
hétfő, 4 november 2019
Haladás VSE 5 : 0 Aramis SE
18:30
csütörtök, 10 október 2019
Rubeola FC 2 : 2 Haladás VSE
19:00
hétfő, 7 október 2019
Haladás VSE 6 : 2 Nyírgyulaj KSE
18:30
hétfő, 30 szeptember 2019
Futsal Veszprém 0 : 1 Haladás VSE
18:30
hétfő, 16 szeptember 2019
Haladás VSE 6 : 0 SG Kecskeméti Futsal
18:30
hétfő, 9 szeptember 2019
FTC Fisher Klíma 2 : 5 Haladás VSE
19:30 | Budapest
hétfő, 2 szeptember 2019
Haladás VSE 8 : 2 Dunaferr DueDutrade FC
18:30 | Szombathely
hétfő, 26 augusztus 2019
MVFC Berettyóújfalu 7 : 4 Haladás VSE
20:15

KÖVESD INSTAGRAM OLDALUNKAT IS!

Futsal NB1 Tabella

Pos Team Pts
1. MVFC Berettyóújfalu 50
2. Haladás VSE 46
3. Nyírgyulaj KSE 29
4. FTC Fisher Klíma 26
5. Dunaferr DueDutrade FC 25
6. Aramis SE 25
7. Debreceni Egyetemi AC 20
8. Futsal Veszprém 16
9. Rubeola FC 11
10. SG Kecskeméti Futsal 10

Következő mérkőzések

Go to top