Felnőtt NB1 Röplabda csapat

Szakosztályvezető: Dr. Mucsi Péter

Játékosok: 

Hátsó sor: Széll Dániel edző, Merklinné Zubor Enikő 11, Mohl-Benesóczky Anna 13, Dancsecs Nikolett 18, Ajla Paradžik 1, Bagyinka Fanni 4, Nicole Kinser 2, Horváth Dóra 16

Első sor: Milana Reljić 10, Andrea Kalman 3, Farkas Barbara 6, Zoltán Anna 5, Fazekas Szilvia 8, Bokor Laura 17

Szakmai Stáb:

Edző: Széll Dániel

Erőnléti edző: Vígh Judit

Masszőr: Varga Attila

Csapatorvos: Dr. Niklai Bálint

 

Röplabda U21

 

 

Edző: Antonio Mircea Petre

Hátsó sor: Majczán Lili, Dabronaki Emese, Ferencz Nikoletta, Marton Gabriella, Varga Réka, Vécsey Veronika, Horváth Kata,

Első sor: Molnár Martina, Csóka Lili, Varró dóra, Sotonyi Cintia, Csitkovics Daniella, Mándli Zsófia, Sövegjártó Eszter

Futsal mérkőzések

hétfő, 17 február 2020
Haladás VSE 3 : 2 Debreceni Egyetemi AC
18:30
hétfő, 10 február 2020
Aramis SE 3 : 5 Haladás VSE
19:20
hétfő, 20 január 2020
Haladás VSE 5 : 2 Rubeola FC
18:30
hétfő, 13 január 2020
Nyírgyulaj KSE 0 : 3 Haladás VSE
18:00
péntek, 20 december 2019
Haladás VSE 5 : 1 Futsal Veszprém
18:30
hétfő, 16 december 2019
SG Kecskeméti Futsal 1 : 4 Haladás VSE
19:00
hétfő, 9 december 2019
Haladás VSE 10 : 0 FTC Fisher Klíma
18:30
péntek, 22 november 2019
Dunaferr DueDutrade FC 2 : 5 Haladás VSE
19:00
kedd, 19 november 2019
Haladás VSE 5 : 6 MVFC Berettyóújfalu
18:00
hétfő, 11 november 2019
Debreceni Egyetemi AC 0 : 5 Haladás VSE
18:30
hétfő, 4 november 2019
Haladás VSE 5 : 0 Aramis SE
18:30
csütörtök, 10 október 2019
Rubeola FC 2 : 2 Haladás VSE
19:00
hétfő, 7 október 2019
Haladás VSE 6 : 2 Nyírgyulaj KSE
18:30
hétfő, 30 szeptember 2019
Futsal Veszprém 0 : 1 Haladás VSE
18:30
hétfő, 16 szeptember 2019
Haladás VSE 6 : 0 SG Kecskeméti Futsal
18:30
hétfő, 9 szeptember 2019
FTC Fisher Klíma 2 : 5 Haladás VSE
19:30 | Budapest
hétfő, 2 szeptember 2019
Haladás VSE 8 : 2 Dunaferr DueDutrade FC
18:30 | Szombathely
hétfő, 26 augusztus 2019
MVFC Berettyóújfalu 7 : 4 Haladás VSE
20:15

KÖVESD INSTAGRAM OLDALUNKAT IS!

Futsal NB1 Tabella

Pos Team Pts
1. MVFC Berettyóújfalu 50
2. Haladás VSE 46
3. Nyírgyulaj KSE 29
4. FTC Fisher Klíma 26
5. Dunaferr DueDutrade FC 25
6. Aramis SE 25
7. Debreceni Egyetemi AC 20
8. Futsal Veszprém 16
9. Rubeola FC 11
10. SG Kecskeméti Futsal 10

Következő mérkőzések

Go to top