Extraligás női röplabdacsapatunk 2:0-ás vezetés után ugyan 3:2-es vereséget szenvedett Békéscsabán, ám Leiszt Máté együttese így is minden dicséretet megérdemel.

Bár a papírformának megfelelően 3:0 arányú vereséget szenvedett Nyíregyházán az Extraliga 17. fordulójában röplabdacsapatunk, mégis dicséretet érdemelnek a lányok, ugyanis mindhárom szettben komoly küzdelemre kényszerítették a Magyar Kupában nem rég döntőt játszó nyírségieket.

Az erősen tartalékos összeállításban szereplő csapatunk hazai környezetben 3:0 arányú vereséget szenvedett a női röplabda Extraliga második körének utolsó mérkőzésén az UTE együttesétől.

Hosszú szünet után ismét nyert az Extraligában szereplő női röplabdacsaptunk. A mieink ezúttal a Jászberény együttesét győzték le 3:1-re a Haladás Sportkomplexumban lejátszott alsóházi rangadón.

A papírformának megfelelően 3:0-ás vereséget szenvedett a bajnoki címvédő otthonában a Haladás extraligás női röplabdacsapata. Az óbudaiak szűk egy óra alatt nyerték meg a meccset.

Csupán a harmadik szettben tudott komolyabb ellenállást kifejteni a friss kupagyőztes Vasas otthonában a Haladás és így nem is tudta elkerülni a sima, 3:0-ás vereséget a női röplabda Extraliga alapszakaszának harmadik körében.

Sima, 3:0 arányú vereséget szenvedett a Haladás VSE/Sportiskola NB II-es női röplabdacsapata a TFSE otthonában. A szombathelyiek az első és a harmadik szettben 16-16, míg a másodikban 26 pontot szereztek.

Hatalmas csatában 3:2 arányú vereséget szenvedett NB II-es női röplabdacsapatunk. Mucsi Péter tanítványai komoly küzdőszellemről tettek tanúbizonyságot.

Rendkívül szoros szetteket hozó mérkőzésen 3:0 arányú vereséget szenvedett a Haladás extraligás női röplabdacsapata az MTK együttesétől. A vendég fővárosiak mindhárom játszmát csak minimális különbséggel húzták be.