Gratuláció jár a Hali U-10-es csapatának a Kondics pályán megrendezett tornán nyújtott teljesítményéért. A fiúk öt meccset játszottak vasárnap, szinte végig a kezükben volt az irányítás.

Csapat: HVSE U-10 (2008)

Időpont: 2018. március 11.

Helyszín: Szombathely, Haladás Sportkomplexum – mini torna

Haladás VSE U-10:

Bokor Zalán, Halmosi Roland, Iváncsics Bence, Németh Bence, Németh Nándor, Söptei Bálint, Spanyó Álmos, Tasnádi Áron, Tóth Erik, Tóth Kornél

Eredmények:

HVSE : Lurkó UFC 5:0 (gólszerzők: Tóth E. (3), Söptei, Tóth K.)

HVSE : SK Slovan Bratislava 6:2 (gólszerzők: Söptei (3), Spanyó, Halmosi, Németh N.)

HVSE : Zalaegerszegi TE 3:3 (Söptei (2), Tóth E.)

HVSE : Videoton 3:1 (Söptei (2), Tóth E.)

HVSE : SK Sturm Graz 0:0

Tebeli György, edző értékelése:

"6 csapatos nemzetközi mini tornát szervezett a HVSE Labdarúgó Szakosztálya Szombathelyen, a Haladás Sportkomplexumban. A műfüves pályánkon zajlottak a mérkőzések. 20 perc volt a játékidő, 6+1-ben játszottak a csapatok. Körmeccsek voltak, így mindenki játszott mindenkivel.

A gyerekeknek először az „új” körülményekkel kellett megbirkózniuk. Hosszabb játékidő, nagyobb pálya és maga a műfű.

Nagyszerűen szolgálta a felkészülésünket a tegnapi nap. Jó meccsek voltak, sok párharccal. A Zalaegerszeg elleni mérkőzésen volt egy 10 perces rövidzárlatunk, a többi meccsen úgy érzem, végig mi irányítottunk. A gyerekek a torna végére elfáradtak, ezért sem sikerült a Sturm elleni mérkőzésünket megnyerni. Az utolsó passzokban, vagy egyéni megoldásokban mindig előjött egy kisebb/nagyobb hiba, ami azt eredményezte, hogy gól nélküli döntetlen lett az eredmény. Gratulálok a játékosaimnak!"