Végig kiélezett, izgalmas mérkőzésen kapott ki 3:1 arányban az NB II-ben szereplő női röplabdacsapatunk az Ajka együttesétől. A hazai környezetben pályára lépő szombathelyiek a harmadik szettet 18:9-es vezetésről veszítették el.

Az idei esztendő első mérkőzésén ugyan 3:0-ás vereséget szenvedett Tatabányán NB II-es női röplabdacsapatunk, de a fiatalok folyamatosan javuló játéka bizakodásra adhat okot a jövőre nézve.

Határozottan jól küzdött az UTE otthonában a Hungast-Haladás extraligás női röplabdacsapata, ám mivel csak egy játszmát nyertek Leiszt Máté tanítványai, 3:1-es vereség lett a fővárosi vendégjáték vége.

Papírforma vereséggel búcsúztatta az évet a Hungast-Haladás extraligás női röplabdacsapata. A szombathelyiek a Békéscsaba otthonában kaptak ki 3:0-ra.

Eddig két fordulót játszott a Haladás VSE/SI U19-es női röplabdacsapata a korosztályos bajnokságban. Az első körben még szettet sem nyertek a szombathelyi fiatalok, ám a második tornán már a győzelemhez is közel álltak.

A sérülések miatt erősen tartalékos kerettel utazott Kaposvárra a Hungast-Haladás extraligás női röplabdacsapata és 3:0 arányban alulmaradt a listavezetővé előrelépő somogyországiakkal szemben.

Ismét alaposan megszorongatta a BL-főtáblájára jutott Vasas női röplabdacsapatát a Hungast-Haladás. A vasi zöld-fehérek akárcsak Szombathelyen, a fővárosban is szettet raboltak az angyalföldiektől.

A papírformának megfelelően 3:0-ás vereséget szenvedett az ezer sebből vérző Hungast-Haladás az éllovas Nyíregyháza otthonában a női röplabda Extraliga 8. fordulójában. A szombathelyi a harmadik játszmában teljesítettek a legjobban, melyben 19 pontig jutottak.

Megszerezte első győzelmét az Extraligában a Hungast-Haladás női röplabdacsapata. A mieink 0:2-es állásról fordítva 3:2-re nyertek az MTK Budapest otthonában.