Futsal NBII

A szünetben ugyan még egygólos hátrányban volt az NB II. Nyugati-csoportjában szereplő futsalcsapatunk, ám a derbi vége 4:1-es Hali-győzelem lett.

A listavezető TFSE otthonában kapott ki 5:3-ra az NB II. Nyugati-csoportjában szereplő futsalcsapatunk. Vidák Balázs tanítványai hiába dolgoztak ki rengeteg helyzetet, sajnos azok zömét el is hibázták.

Nagy küzdelemben 4:2 arányú vereséget szenvedett Pécsett a Haladás VSE NB II-es futsalcsapata. A hazaiak a találkozó 40. percében szerezték a mindent eldöntő negyedik találatukat.

Hiába alakította ki gólhelyzetek tömkelegét, mégis 5:2 arányú vereséget szenvedett Érden az NB II. Nyugati-csoportjában szereplő futsalcsapatunk.

Az NB II-es futsalbajnokság Nyugati-csoportjának 14. fordulójában 1:0 arányú vereséget szenvedett a Haladás VSE II. a Nagykanizsa együttesétől. A hazai környezetben szereplő zöld-fehér fiatalok nagyon jól játszottak, csupán a góllövéssel álltak hadilábon.

Az NB II-es futsalbajnokság Nyugati-csoportjának 18. fordulójában súlyos, 7:1 arányú vereséggel küldte haza az ELTE-BEAC együttesét a Haladás VSE második csapata.