Két bronzérmet nyertek fiú kézilabdacsapataink a XII. Student Comfort Kupán. Az erőfelmérőn a Haladás az U11-es, valamint az U14-es korosztályban végzett a harmadik helyen.

Közel száz halis gyermek, valamint edző tekintette meg a helyszínen a Magyarország-Csehország felkészülési kézilabda mérkőzést. A győri derbi valamennyiük számára életre szóló élményt jelentett.

Második alkalommal rendezi meg a Haladás VSE kézilabda szakosztálya a Szent Márton Városi Kézilabda Tornát, melyen előreláthatólag több mint 20 csapat közel 170 játékosa lép majd pályára.

Kifejezetten jól szerepeltek fiú kézilabdacsapataink a XXV. Ferenczy-Budapest Kupa küzdelmein. A Haladás VSE U13 a második, míg az U15 a negyedik helyen végzett a fővárosban megrendezett háromnapos színvonalas tornán.

Parádés második félidőt produkálva hétgólos hátrányból fordított és nyert 22:21-re a Gárdony együttese ellen a Haladás VSE ifi kézilabdacsapata.

Nagy küzdelemben 27:25-re kikapott az őszi idény utolsó fordulójában Mohácson a Haladás VSE női ifjúsági kézilabdacsapata.

A „hagyományoknak” megfelelően közel húsz góllal nyert a Haladás VSE női ifi kézilabdacsapata a Zala megyei felnőtt bajnokságban. A vasiak a Páterdomb együttesét küldték haza 33:16-os vereséggel.

Hét általános iskolából 170 alsó tagozatos diák lépett pályára a második alkalommal megrendezett Szent Márton Városi Kézilabda Tornán, melyről senki sem távozott üres kézzel, ugyanis valamennyi résztvevő emlékérmet, emléklapot, valamint pólót kapott ajándékba a rendezőktől.

A 16 gólt szerző Kecskés Noémi vezérletével 34:30 arányú győzelmet aratott a DKKA együttese a Haladás VSE otthonában az ifjúsági II. osztályú női kézilabda-bajnokság Nyugati-csoportjának 8. fordulójában.