Az NB I.-es rájátszás utolsó hazai mérkőzésén magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a Haladás VSE ellen az Extraligába igyekvő BVSC-Zugló. A vendégek a játék minden elemében jobban teljesítettek.
Vasárnap délután a csoport első helyén álló BVSC-Zugló együttesét fogadja a Haladás VSE NB I.-es női röplabdacsapata a rájátszás utolsó hazai mérkőzésén.
Óriási küzdelemben 3–2-re kapott ki a Haladás VSE NB I.-es női röplabdacsapata a vendég DVTK együttesétől. A vasi zöld-fehérek győzelmet érdemeltek volna.
Bravúros győzelemmel kezdték fiataljaink a rájátszást
A Tromos KC elleni idegenbeli sikerrel mutatkozott be az alsóházi rájátszásban a Haladás VSE NB II.-es férfi kézilabdacsapata. A mieink 28–27-re nyerték meg a Szentendrén lejátszott derbit.
Nehéz ellenfelet fogad szerdán este a Haladás VSE NB I.-es női röplabdacsapata, ugyanis az a diósgyőri együttes látogat Szombathelyre, mely a rájátszásban egyszer már 3–0-ra legyőzte a mieinket.
Egymást követően a harmadik meccsét is megnyerte a Haladás vármegyei I. osztályban szereplő futballcsapata. Fiataljaink ezúttal a tabella második helyén álló Sárvár FC gárdáját győzték le 2–1-re.
Az NB I.-ben maradás szempontjából rendkívül fontos mérkőzést nyert meg a Haladás VSE női röplabdacsapata. A mieink a Kecskeméti RC otthonában győztek 3–0-ra.
Az NB I.-ben maradás szempontjából roppant fontos mérkőzés vár a Haladás VSE női röplabdacsapatára, ugyanis a szombathelyi zöld-fehérek a csoport utolsó helyén álló Kecskeméti RC otthonában lépnek pályára.
Zsinórban második meccsét nyerte meg a Haladás vármegyei I. osztályban szereplő labdarúgócsapata. Fiataljaink a Csákánydoroszló otthonában győztek 4–1-re.