A Haladás VSE utánpótlás cselgáncsozói összesen 16 éremet nyertek a Nagy Miklós Emlékversenyen, ráadásul a csapatversenyben a harmadik helyen végzett egyesületünk.

A hagyományoknak megfelelően idén is kifejezetten népes mezőny jött össze a zalaegerszegi viadalra, mellyel az 1966-ban tragikus balesetben elhunyt zalai sportolóra, Nagy Miklósra emlékeztek a rendezők. A versenyen több, mint 10 egyesület, közel 200 judokája lépett tatamira, így aztán párhuzamosan négy szőnyegen zajlottak a küzdelmek. A versenyzők közül 18-an képviselték a Haladás VSE színeit. A mieink alaposan kitettek magukért, ugyanis összesen 16 érmet nyertek: 4 arany, 5 ezüst, valamint 7 bronz került a tarsolyunkba. Ráadásul a csapatversenyben is az előkelő harmadik helyen végzett a Haladás VSE.

Antoni Zoltán szakosztályvezető: „Ez volt számunkra az esztendő utolsó versenye, melyen komoly létszámmal tudtuk képviselni a klubunk színeit. Elégedett vagyok a gyerekek eredményeivel, örömteli látni a fejlődésüket. Bízom abban, hogy jövőre még sikeresebbek leszünk.”

Nagy Miklós Emlékverseny, Zalaegerszeg 2025.11.30.

A Haladás VSE versenyzőinek eredményei:

Diák D:

23 kg: Rácz Bertalan 3. hely

33 kg: Hütter Milán 1. hely

49 kg: Gaál Balázs 3. hely

Diák C lány:

33 kg: Ásó Nóra 3. hely

Diák C fiú:

42 kg: Szalárdi Hunor: 1. hely

45 kg: Lujber Bendegúz 3. hely

 50 kg: Sárközi Flávió 2. hely

Diák B:

55 kg: Markó Ádám 2. hely

Diák A:

41 kg: Hütter Milán 3. hely

45 kg: Szőlősi Péter 3. hely

49 kg: Gerencsér Huba 1. hely

Serdülő fiú:

60 kg: Kalmár Zalán 2. hely

Ifjúsági fiú:

55 kg: Lehoczki Ferenc 2. hely

55 kg: Markó Máté 1. hely

60 kg: Hentsey Huba 3. hely

66 kg: Csizmazia Gergő 2. hely

73 kg: Táncsics Gergő 5. hely

73 kg: Szőlősi András 7. hely

Az eredmények alapján a Haladás VSE a 3. legeredményesebb klubként végzett a csapatversenyen.

 

                        

Go to top